string(5) "magic" L´ETOILE - zdravotní masáže, tarot
Untitled Document

Magic Hot Stones

V České republice se masáž lávovými kameny objevila před několika málo lety, ve světě se ale s úspěchem využívá nikoli desetiletí nebo staletí, ale tisíciletí. Masáž lávovými kameny pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými Indiány. Nelze s jistotou říci, zda Indiáni byli první, kteří kameny začali používat jako terapii. O blahodárném účinku drahých kamenů při masážích věděli lidé již před 5.000 lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii a v Číně. K povzbuzujícím masážím celého těla a k léčebným rituálům používali vyhlazené čedičové oblázky z mořských hlubin prosycené solí a mořskými minerály. Ty totiž v kombinaci s horkem mají blahodárné účinky na tělo i duši.Postupně se tak vyvinulo několik druhů masáží využívajících lávové kameny. Liší se množstvím a teplotou nahřátých kamenů, dobou trvání a technikou provedení masáže. Masáže lávovými kameny jsou příjemným zpestřením a pravděpodobně jedním z nejpoutavějších způsobů masáží, které můžete zažít.

Nabízíme vám jednu z nejúčinnějších masáží pocházející z Havajských ostrovů, která svými účinky dokáže odstranit stres, napětí a dokonale uvolní vaše tělo. Masáž horkými lávovými kameny naprosto překračuje možnosti působení klasické masáže na tělo i mysl masírovaného. Klient zažije pocit naprosté relaxace a klidu v celé mysli tak silně, že i ten nejvystresovanější zapomene na práci a starosti kolem sebe. K této masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo. Speciální masážní technika s prvky havajské masáže a teplo vulkanických kamenů uvolní ztuhlé svaly a postupně se prohřeje celé tělo. Ke zvýšení efektu celé masáže se používá exotický aroma olej, který umocní vaše pocity. Skvěle si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo černých oblázků.

 

Jak působí masáž horkými lávovými kameny?

 

Teplo přicházející z vulkanických kamenů a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí.

 

© 2006 BERUNA.CZ, Kontakt: Lenka Řetovská, masaze@letoile.cz, tel.: 777 149 907 | Masáže Praha 4